Imprezy urodzinowe dla dzieci – przygoda w PIFPAF Lasery Warszawa!

Pif Paf Paintball zajmuje się organizacją urodzin już 10 lat. Swoje doświadczenie zbieraliśmy w wielu miejscach z wieloma ludźmi. Sami na własnym terenie gościmy naszych klientów już 5 rok.


Nasze pociechy również uwielbiają doskonałą rozrywkę, dlatego warto zaproponować im coś, co z całą pewnością przypadnie im do gustu, a jednocześnie pozwoli oderwać je od ekranu monitora! Jesteśmy w stanie zapewnić maluchom i nastolatkom pełne wrażeń i aktywności atrakcje, które z całą pewnością na długo pozostaną im w pamięci!


Zależy Ci na tym, aby zorganizować naprawdę niezapomniane urodziny dla dzieci? Warszawska firma PIFPAF Ci w tym pomoże!


Jakie atrakcje jesteśmy w stanie zaoferować?


  • LASER-TAG (paintball laserowy) – już od 9. roku życia!,
  • paintball – od 12. roku życia,
  • BUMPER BALL (gra w piłkę nożną, rugby i kręgle w... dmuchanej kuli) – po osiągnięciu 140 cm wzrostu.

Kiedy odbywają się imprezy urodzinowe?

Urodziny zazwyczaj organizowane są w weekendy ze względu na brak czasu ze strony klientów na możliwość zaproszenia wszystkich gości. Wiele dodatkowych zajęć uniemożliwia organizację gry w tygodniu ( od poniedziałku do czwartku ). Firma jest oczywiście przygotowana i gotowa na przyjęcie klientów w każdy dzień po uprzednim ustaleniu. 


Co zapewniamy?

W pakiecie urodzinowym zapewniamy szkolenie, salkę oraz halę do gry wraz z wyłącznością. Rodzice mają możliwość przyniesienia tortu, przekąsek lub zamówienie pizzy po zakończonej grze. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. 


Czas trwania urodzin

Urodziny trwają zazwyczaj 150 min lub 210 min w zależności od preferencji, wielkości grupy.


Cennik

Organizujemy urodziny na paintballu laserowym oraz SplatMaster ( wersja delikatna paintballa na kulki z farbą ) od 9 roku życia dzieci lub. Dla osób powyżej 12 roku mamy zo zaoferowania Paintball, Bumper-ball oraz Archery-tag! Jeśli chodzi o urodziny na paintballu laserowym to zazwyczaj trwają one 2,5 lub 3,5h :

  • 120 min gry na arenie - 650 zł za 10 osób + 30 zł każda kolejna lub 800 zł za 15 osób grających ( możliwe jest zaproszenie 20 osób, które będą podzielone na grupy )
  • 180 min gry na arenie - 850 zł za 10 osób + 40 zł każda kolejna lub 1050 zł za 15 osób grających ( możliwe jest zaproszenie 20 osób, które będą podzielone na grupy )
  • + dodatkowo do każdego pakietu 30 min na koniec. W tym czasie poczęstunek, tort,pizza itp.

W cenie wliczone szkolenie, pomoc ze strony naszej ekipy, wyłączność areny oraz ogrzewanie hali i salki. Prowiant we własnym zakresie. Zapraszam na stronę gdzie znaleźć można wzór zaproszeń. Można wybrać spośród dwóch. Któraś konkretnie godzina Państwu odpowiada?


W przypadku paintballa na kulki :

  • 100 kulek - 55 zł - 30 min
  • 300 kulek - 75 zł - 90 min
  • 500 kulek - 95 zł - 120 min
  • 700 kulek - 115 zł - 150 min

Podane ceny dotyczą jednej osoby i zawierają maskę, mundur, marker, butlę, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz obsługi markera. Na miejscu będą osoby, które przeprowadzą grę, zaproponują scenariusze oraz pomogą w czasie problemów.


Dla każdej grupy organizującej urodziny przygotowane zostało miejsce, w którym istnieje możliwość rozłożenia prowiantu, który przynosimy we własnym zakresie. Czas jaki jest przewidziany na korzystanie z tego miejsca po zakończeniu gry wynosi 30 min. Istnieje możliwość przedłużenia czasu o kolejną godzinę - 100 zł.


Osoby w wieku od 12 lat mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji dla urozmaicenia imprezy tj. Bumper-ball oraz Archery-tag w cenie 400 zł/grupa przy wyborze jednej z głównych atrakcji (paintball,laser-tag).


W przypadku chęci rezerwacji terminu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Atrakcje dla rodziców

W czasie gry rodzice mają możliwość odpoczynku w salce. Czekają na swoje pociechy, które kończąc grę sprawdzają wyniki. Inną możliwości jest skorzystanie z kawiarni, która serwuje kawę, herbatę, ciasto, lody. Tuż obok dostępna jest włoska knajpka z tradycyjną pizzą włoską. Kawałek dalej ulokowane jest centrum handlowe Ferio, w którym znajdą miejsce do zjedzenia, odpoczynku i zakupów. 


Jesteśmy przekonani, że zaaranżowane w taki sposób urodziny dla dzieci i młodzieży okażą się dla każdego doskonałą zabawą i okazją do wzmocnienia więzi z przyjaciółmi. Dzięki temu, że zabawa nie ma ograniczeń wiekowych, doskonale sprawdzi się także jako sposób na czas spędzony wspólnie z rodzicami! Nie zastanawiajcie się dłużej i już dziś zaplanujcie wyjątkowy dzień dla swojej pociechy!