KIM JESTEŚMY

JesteŚmy firmĄ zajmujĄcĄ siĘ organizacjĄ eventÓw dla firm oraz osÓb indywidualnych.

Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją eventów dla firm oraz osób indywidualnych. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie wielu rodzajów rozrywki dla naszych klientów. Jedną z nich jest niedawno powstały BUMPER BALL. Oprócz zabaw dmuchanymi kulkami organizujemy gry paintballowe, laser-tagowe czyli potocznie zwane paintballem laserowym, organizujemy wyprawy quadami wzdłóż Wisły oraz 4x4. Również dziedziny ASG nie są nam obce... To wszystko urodziły się w naszym 9-letnim doświadczeniu, które z roku na rok powiększa się. Nasza główna lokalizacja znajduje się przy ulicy Trakt Lubelski 158.

Dysponujemy profesojalnie przygotowanym polem do paintballa o powierzchni 2000 mkw oraz areną Laser-Tag o powierzchni 450 mkw. Organizujemy imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny, szkolenia, wycieczki szkolne oraz wiele innych. Wszelkie wyjazdy integracyjne w wybrane miejsca przez klientów nie są nam obce. Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy swoją pasję zamieniają w pracę tak, aby przelewać swoją przyjemność na innych. Dla naszych klientów rzeczy niemożliwe robimy od ręki, a na cuda potrzebujemy trochę czasu, więc jeśli jest coś jeszcze, co możemy dla państwa zrobić – czekamy na kontakt.

CO ROBIMY

Totalnie zacieniona hala o powierzchni 400 mkw z piętrem o powierzchni gry 550 mkw. Teren oświetlony lampami UV i zadymiany wytwornicami dumu na życzenie klienta. Hala całoroczna, ogrzewana.

Pole o powierzchni 2000 mkw przypominające FAVELĘ, czyli brazylijską dzielnicę slamsów. Duża ilość domków, wraki samochodów, beczki, worski z piaskiem. Prowadzimy gry w dzień oraz nocą przy oświetleniu sztucznym.

Kulki, piłka i dwie bramki. Bubble football to atrkacja dla dzieci i dorosłych. Nasza ekipa przygotuje dla Państwa kilka możliwości gier. Godzinna gra dostarczy odpowiednią dawkę zmęczenia i zadowolenia.

Gra polegająca na strzelaniu z łuku do przeciwników strzałkami zakończonymi gąbką. Gracz posiad maskę, łuk oraz kilka strzał. Gra odbywa się na zewnątrz lub na hali. Świetne rozwiązanie dla osób, które lubią strzelanie z łuku!

Atrakcja na zakończenie każdej rozrywki w gronie znajomych. Opiekanie kiełbasek, przekąski i różnego rodzaju napoje. Dodatkowo przygotowane miejsce do posiedzenia i pogawędzenia ze znajomymi. Nie tylko ognisko, ale również grill jest do Państwa dyspozycji.

Podróż wzdłuż Wisły dla osób, które posiadają prawo jazdy kat. B lub B1. Wyprawa nigdy nie kończy się czysto. Błoto, prędkość i adrenalina. Te trzy rzeczy czekają na Państwa w czasie wyprawy na przeprawowych quadach.

Oświadczenia dla uczestników