Imprezy firmowe – integracja z adrenaliną tylko w PIFPAF Lasery Warszawa

Jesteśmy firmą zajmującą się, między innymi, organizacją imprez firmowych. Takie eventy to niezwykła okazja, by zbliżyć do siebie grono pracownicze i spędzić przyjemnie czas. Pamiętajmy, że praca to nie tylko obowiązki, ale też i wzajemne relacje oraz atmosfera, która jest niezwykle ważnym czynnikiem satysfakcji zawodowej. My proponujemy przeżycie takiej imprezy w niebanalny, nowatorski sposób. Oferujemy całą gamę rozrywek, które są połączeniem aktywnych form i zabawy. Do dyspozycji naszych klientów jest:

  • rozgrywka bumper ball, czyli trening piłkarski w dmuchanych kulach,
  • paintball – bieganina z bronią na dużej powierzchni z przeszkodami i eliminacja przeciwnika (gra może się odbywać w dzień lub noc – do uzgodnienia z klientem),
  • laserowa walka – czyli unikanie i atakowanie przeciwnika w przestronnej hali oświetlonej ultrafioletem,
  • strzelanie z łuku – gra polegająca na strzelaniu do przeciwnika z łuku strzałą zakończoną bezpieczną gąbką.

Ponadto, w naszej ofercie znajdzie się także czas na ognisko w gronie współpracowników, wspólne rozmowy i kolacja. Polecamy też przejażdżkę na quadach, czyli niezwykłe wojaże po błocie i wertepach. Czy można oczekiwać jeszcze więcej wrażeń? Jeśli, jako firma, macie równie oryginalne pomysły, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i chętnie wyjdziemy naprzeciw oczekiwaniom. Stawiamy na niezapomniane przeżycia, wspomnienia oraz mega rozrywkę, która zapewne zintegruje współpracowników.

Imprezy firmowe, Warszawa – to nasz pomysł na Waszą integrację firmową!

Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo uczestników naszej zabawy. Mimo, iż myślą przewodnią oferowanych przez nas gier zespołowych jest rywalizacja, głównie stawiamy na rozrywkę i poprawę nastroju!