Laser Tag - strzelaj z nami w PifPaf Warszawa

Cały czas rozrastająca się branża rozrywkowa to prawdziwe wyzwanie, ale także nie lada gratka dla Klientów wciąż poszukujących nowych wrażeń i sposobu na nudę. My postanowiliśmy to wyzwanie podjąć, wynikiem czego jest oferowany przez nas w Warszawie (i nie tylko! Jesteśmy w stanie dojechać nawet 500 kilometrów dalej!) LASER-TAG, czyli tzw. paintball laserowy. Zabawa jest całkowicie bezpieczna, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci już od 9. roku życia! Nie ma też podziału na płeć.

Na czym to właściwie polega?

Paintball laserowy różni się od swojej tradycyjnej wersji tym, że do gry wykorzystywana jest broń świetlna, którą należy trafić w specjalny czujnik. W laser-tag używane są u nas prawdziwe repliki broni, takie jak te, z których korzystają żołnierze w trakcie szkoleń!


Dzięki zaawansowanym procesom technologicznym, wykorzystującym elektronikę, punkty są naliczane automatycznie. Możliwe jest zatem zbieranie wszelkich statystyk rozgrywki! Nie ma tu możliwości oszukiwania! Wygrywa najlepszy!

Tym, co wyróżnia paintball laserowy jest także miejsce, w którym odbywa się ta wyjątkowa zabawa. Precyzyjnie oświetlone, specjalnie zaaranżowane pomieszczenia przypominają wirtualne realia niczym z gry zręcznościowej czy przygodowej (labirynty, przeszkody, ścianki itp.). Dodają one wydarzeniu niesamowitego, tajemniczego klimatu. Z całą pewnością przypadną Wam do gustu i sprawią, że, zapomnicie o prawdziwym świecie.


Organizacja urodzin oraz imprez firmowych

Paintball elektroniczny to doskonały pomysł na zorganizowanie świetnej firmowej imprezy integracyjnej. Nic nie spaja ludzi tak jak wspólna walka. Szczególnie taka, która jest jednocześnie świetną zabawą i zapewnia graczom niesamowite przeżycia. Pracownicy z pewnością docenią możliwość wzięcia udziału w tak doskonale zorganizowanym evencie.


Zajmujemy się również organizacją urodzin dla najmłodszych od dziewiątego roku życia. Dzieci i nastolatki uwielbiają świat gier komputerowych. Podczas paintballu laserowego będą mogli znaleźć się w wirtualnej rzeczywistości, jednak z dala od monitora. Taki kompromis z pewnością docenią także rodzice. Na czas zabawy urodzinowej hala zarezerwowana jest na wyłączność dla uczestników. Zapewniamy profesjonalne szkolenie oraz mnóstwo atrakcji.


Liczba uczestników

Uczestnicy paintballu mogą rywalizować ze sobą podzieleni na drużyny lub indywidualnie. Na naszym terenie jesteśmy w stanie pomieścić jednocześnie do 15 osób. Nasz zespół dba o bezpieczeństwo osób biorących udział w zabawie oraz służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań.